mandiice

Kde je nejlepsi schovka pro tahak ???

Nejlepší odpověď
dědapetr

V hlavě-naučit se to.

Další odpovědi
Drap

To co se nevejde do hlavy napiš na velký papír a připevni na strop. Tam se nikdy žádný kantor při písemce nedívá.

pusinka50

Složit jako harmoniku do dlaně. Nebo položit na stehno nohy pod krátkou sukni

héďa235

Jestli budete psát na list papíru tak si předem připrav jinou knížku strč to zaobal a pak se jen zeptej učitelky jestli si to můžeš podložit jiným sešitem :)

Nebo si vezmi dlouhé triko a dej to pod to :)

Je toho vážně hodně :D