kaculinda200

Kde je nejbližší obchod s kreativními potřebami v okolí Dejvic?

Když nebudu počítat ten na „kruháči“.

Nejlepší odpověď
dejavu

V galanterii u Kulaťáku mají pár pytlíků korálků, (je to za rohem od mléčného baru) a pak ve výtvarných potřebách ve V. P. Čkalova, kousek od křižovatky s Dejvickou ulicí, ale i tam je to dost ubohé. O ničem jiném v Dejvicích nevím. Je lepší si popojet do centra. Je tam několik výtvarných potřeb, prodejen korálků i např. prodejna Kutil na Florenci nabízí leccos i dalšího a za dobré ceny.

Další odpovědi
brillant

Opakovaná vaše otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.