Mirolive

Kde je možno sehnat španělský čaj Hornimans?

Odpovědi
anonym

Zkus si zadat do vyhledávače heslo „čaje Hornimans“. Určitě tam vyhovující odpověď najdeš.

zjentek

značka Hornimans je vlastnictvím Douwe Egberts, nezdá se mi, že by někdy v historii Hornimans byl Španělů, pochází z Newportu. Co konkrétně sháníš?
Doplňuji:
všimni si designové podobnosti s Pickvick. To proto, že obě tyto značky jsou dnes vlastnictvím DE, což je zase Holandská nadnárodní spol. Když byl Horniman´s původní Anglický, jistě byl kvalitní. Dnes jsou v těch vakuovaných baleních čaje těchto gigantických korporací často parfumovány, aby dělali dojem kvality. Nejsem si jistý, jestli spol.,jejíž výrobní prioritu tvoří jiné produkty nežli čaj, může kvalitou čaje konkurovat podniku, zabývajícím se pouze výrobou kvalitního čaje. Řečeno mými slovy: nepodporuj řetězce, kup si něco kvalitního, produkty DE a podobných se tak pouze tváří, dokud ještě mají poctivou konkurenci, což dlouho nepotrvá ,)

marci1

Myslím, že si ho jedině vypít v čajovně.