malelane

Kde je možné kopupit Activaloe Vera s příchutí,nap­ř.broskvovou?

Prosím o radu, kde je možné koupit Activaloe Vera s příchutí,nap­ř.broskvovou, v lékárnách mají jen přírodní
bez žádných příchutí. Děkuji, paní Jana

Odpovědi
valentýnek

Dobrý den pani jano,jmenuji se Ing.Anička Budkeová,mám poradnu v Plzni a pracujeme s prípavy Aloe vera.Máme 1L balení,je to chutné a máme příchut .broskev ,med a kopřivu.Jak ste s Plzne moje t.č na poradnu:725821497­.Povím Vám k tomu něco bliží.S pozdravem Ing.Anna Budkeová