Ivanasdasdas

Kde je lidný kroužek Bachaty?

Zdravím!
Jsem 18letý mladík a nějak mě láká latinsko-americký tanec Bachata. Chtěl bych najít nějaký kroužek, kde bych se mohl tomu tanci naučit a případně pak vystupovat na soutěžích (kdybych se náhodou dostal na takový úroveň). Myslím si, že tomu tanci učej většínou starší lidí, a tak bych rád věděl, kde v Praze můžu najít kroužek, kde budou lidí stejného věku jako já a který je podle Vás dobrý (ne na prd). Nebo vůbec, co bych měl udělat, abych si zatančil bachatu ve společnosti vrstevniků ?

Odpovědi
terry

Kurzy Bachaty v Pze jsou. Ale jestli jsou dobrý nebo ne, to musíš posoudit sám.
Můžeš tam přece jít na pár lekcí a když ti nebudou vyhovovat, zkusit jiný.