Kde je chyba při přehrávání videí

Přehrávání videa jde pouze v IE bohužel v Opeře kterou také používam nejdou přehrát kde může býti chyba ještě doplním že jsem provedl instalaci Adobe flash player poslední veri 10.2dekuji za odpověd

Odpovědi
Elk

Možná, že Vám to půjde v Gomplayer – u – ten je výborný – – posílám link na ztažení.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/gom-player/?g[hledano]=gom­player&g[oz]=2­.1.28.5039

Skalda

nejdou flash videa? Jaky ostatni soft pouzivate?