leguan

Kde je chyba, když mě po spuštění staženého filmu počítač oznámí, že Media player přestal fungovat

Nejlepší odpověď
beer

Může to být filmem – jeho kvalitou, jiným formátem atd.

Další odpovědi
arygnoc

mediaplayer většinou nefunguje, nebo nemá kodeky, nebo mu něco chybí a neumí si to stáhnout, prostě paskvil z microsoftu.

nainstalujte si jiný přehrávač.
osobně preferuji KMPlayer (třeba na http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/ )

kablik

já používám VLC media player, můžu doporučit, otevírá a přehrává zatím všechno,stahnout jako obvykle ze stahuj…