Jakub

Kde je chyba?

Propojil jsem dva PC s OS XP Home a XP profi křížovým kabelem, pomocí průvodce nainstaloval síťové připojení na obou. Oba Pc hlásí, že místní síť je bez problémů, ale ping neprojde. Počítače se navzájem nevidí. Zkoušel jsem odpojit bránu firewall na obou, ale výsledek je stejný.Když chci otevřít složku sdílené dokumenty, tak mi to řekne, že nemám administrátorské oprávnění. Kdo ho tedy má? Jak se stát administrátorem.

Odpovědi
janek.123

podle me musiš zajet na ovladaci paneli a tam jit na učtia tam se přepneš jako administrator