arygnoc

Kde je česká futbalová reprezentácia?

Lebo tí, ktorí hrajú s Maďarmi, predsa nie sú reprezentanti.
Či áno?
No to je teda fór.
Doplňuji:
Ar:

Slovákom stačil trapas na MS v JAR.
Česi si ho odbyli ešte predtým. A ako vidím, nepoučili sa.

Odpovědi
Alesh

Kde? To ti povím naprosto přesně … v pr… 🙂

Na EURO jedou jenom se párkrát vychrápat do hotelu (proto se tolik řešilo, jestli už tam neřádí ty paraziti nebo co to bylo), po zápasech budou prolézat polský bordely, tak aspoň bude o mít bulvár o čem psát. 🙂

Ar

Ač je to neslušné odpovědět na otázku otázkou, přesto se zeptám.
Česko hraje na Euro 2012 ve skupině A , ve které skupině že to Slonevsko ? :)
Doplňuji:
Abych se přiznal, tak o okopávanou se skoro nezajímám, já mám oblíbené sporty motorismus, cyklistika a hokej. No ten taky „sabotuji“ dokud tam bude to „polské“ zblblo Lojza Hadamczik.
Protože píšeš slovensky tak jsem si rejpnout musel. Musíš uznat, že se to samo nabízelo