flodur

Kde ho najdu?

Stáhl jsem si vánoční animaci jako spořič.Potom jsem dal uložit a nevím kde ten spořič najdu.kam se mi uložil?Díky za radu.
Doplňuji:
Už to mám.Díky!

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud ste mu neurčil svou cestu,tak ho nejdete v dokumentech,ale teď záleží kolikery dokumenty máte,bude to v těch které jsou v Documents and Settings.

Další odpovědi
kropitko

Tam kam jste si ho uložil.Pokud si nepamatuje kam jste ho uložil, tak se pokuste ho vyhledat, třeba v nejnovějších dokumentech apod. Já osobně bych se nejdříve koukla do programu files,,,,tam by mohl být?!

led

pokiaľ šporič nie je exe súbor, má príponu .scr
stačí zadať do hľadania *.scr