reganama

Kde hledat spravedlnost?

Objednal jsem si u AUKRA knihu a zaplatil předem (platba předem.)Knihu jsem nedostal na reklamaci mi odpověděli,že prodej skončil a že nic nedostanu.Odkázali mě na odd.péče o zákazníky a od nich jsem dostal mimo jiné meil,že na vrácení peněz nemám PRÁVNÍ nárok!!!!!
Pro mne jako důchodce je 224.- dost peněz.

Nejlepší odpověď
anonym

PROGRAM OCHRANY KUPUJÍCÍCH

Problém s nákupem?

Proplatíme vám plnou výši ceny zboží včetně poštovného. Nyní ještě rychleji při nákupu do 500 Kč.
Jsme tady od toho, abychom vám pomohli. Zavolejte nám na číslo 573 77 55 77

Zdroj: http://info.au­kro.cz/pok/

Další odpovědi
Hamon

Bohužel, Aukro je plné slibů a sladkých řečí, ale skutek utek'.
Můžeš dát negativní komentář, ale Aukro se chová občas podivně. Jednou jedinkrát jsem dal negativ pro nedodání zboží a Aukro ho z nějakého důvodu stáhlo
Můžeš se obrátit na právníka, ale asi ti nemusím říkat, jak dlouho bude vymáhání trvat a kolik to bude stát (i když je dost možné, že by soud uznal návrh na úhradu výdajů).
Upřímnou soustrast.
Doplňuji:
Upozornil bych Aukro a prodávajícího (jestli je to právnická osoba), že se obrátíš na ČOI. A pokud tě opět odbudou, podnět podat.