Chase

Kde hledat informace o autech ?

Znáte nějakou stránku kde jsou všechny modely aut a u každého modelu jsou napsané např. nejčastější závady, doporučené motory atd. ?

Odpovědi
anonym

Pročti si fóra majitelů/příznivců jednotlivých značek (případně modelů, mají-li svůj web). Pro orientaci při výběru – co (ne)koupit, je to asi nejlepší.
Pokud si chceš udělat celosvětovou statistiku, mnoho štěstí…
😉

anonym

Na internetu!

Drap

Takovou stránku, kde by jsi našel všechny značky asi budeš hledat marně. Musíš hledat na stránkách jednotlivých výrobců.

Lamalam

Většina značek má svá fanouškovská fóra.