hipster

Kde flatuluji lide, co jsou napr. v zamestnani nepretrzite v kontaktu s ostatnima lidma ?

Ja osobne svoje vetry vypoustim normalne na verejnosti. Je to lidske, dokazujeme tim svoji kulturni vyspelost a labuznik smradlavych syru si dokaze tu vuni nalezite vychutnat

Odpovědi
led

I člověk, který je neustále ve styku s jinými lidmi, má okamžiky, kdy s lidmi není a má svou chvíli klidu. Tehdy využije ten čas i na různé osobní potřeby.