Pokročilý

Kde dostanu podací lístek?

Potřebuji na poště odeslat obálku doporučeně. K tomu jsem na internetu vyčetl, že je třeba vyplnit podací lístek. Chtěl jsem se zeptat - jak si o něj mám říct? To mám přijít k té přepážce, dát jim tu obálku a oni mi automaticky dají podací lístek nebo první si zajít pro lístek a pak společně s obálkou jít k přepážce?
A stojí ten lístek nějaké peníze?

Díky :-)

Odpovědi:

Bronzový

Nejdriv si vezmete ten podaci listek - vetsinou je v nejaky prihrace nebo nekde polozenej kdyz ne tak si o nej reknete - pak ho spravne vyplnte a pak i s dopisem/balikem dejte pani v okynku :)

Zlatý

Lístek je zdarma a mají ho na poště buď v přihrádce před přepážkou, kde si ho můžete bez optání vzít, anebo ho dostanete na požádání u kteréhokoli okýnka (snad kromě důchodového a sázkového)

Zlatý

Lístek je zdarma a běžně je u přepážky z vnější strany nebo na stolku, kde se vyplňují složenky.

Podací lístek je na poště, většinou v přihrádkách s ostatními formuláři, je zdarma.
Nejdříve si vzít a vyplnit podací lístek a pak jít na přepážku.

Zdroj: http://www.google.cz/url?sa=t& rct=j&q=podac%C3%AD%20l%C3%ADs tek&source=web&cd=1&ved=0CDAQF jAA&url=http%3A%2F%2Fwww.ceska posta.cz%2Fassets%2Fnastroje%2 Fpodaci_listek_vpis.doc&ei=QT2 YT4maJYGgOsueyNAG&usg=AFQjCNHv 31jRAxPvv63Nu0AiVdv1GuWV-g&cad =rja

Zlatý

podací lístek bývá na každé přepážce zdarma je na stojánku s průvodkami na peníze
podací lístek vyplníš a pak s dopisem odevzdáš na přepážce a potvrzený dostaneš zpět jako doklad, že jsi dopis odeslal

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 264
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.