jivaj

Kde dělám chybu při stahování filmů. Při přehrávání jde jenom zvuk.

Kde dělám chybu

Nejlepší odpověď
gnosis

zalezi jaky pouzivas prehravac, pravdepodobne mas zastarale kodeky (codec), stahni aktualni, je to zdarma.

Další odpovědi
suaeda

Jednak je dobré mít v PC jeden kompletní balík kodeků – nyní např. používám CCCP
http://www.sta­huj.centrum.cz/?g[s]=cccp
Pokud je nainstalováno více kodeků můžou se hádat a video nefunguje.
Dále se mi osvědčil přehrávač VLC media player, který umí titulky, má kodeky v sobě a je free.
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/vlc-media-player/?g[hledano]=vlc&g[oz­]=1.1.8
Samozřejmě dobrých přehrávačů pro video je celá řada. Stačí se podívat na stránky stahuj, slunečnice atp.

fablen

stahuješ filmy ve formátu .avi?

anonym

při stahování asi chybu neděláte ale při přehrávání ano … používáte asi ne moc dobrý přehrávač ve kterém chybí potřebné kodeky, zkuste tento www.videolan.org (vlc) ten přehraje všechno a správně

3l

Měla jsem stejný problém…U mě to bylo starým kodekem.Stáhla jsem nový a vše je OK..