Kde byste upevnili ceduli s nápisem „Chovejte se jako zvěř“?!

Odpovědi typu: na zeď, na kůl, na strom, na …, bych nerad viděl. 🙂

I když Lahny uvedl několik příkladů, dávám mu zapravdu: http://www.rou­ming.cz/upload/ja­ko_zver.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Ve všech dopravních prostředcích, na každēm stadionu, v lese, v restauracích, v panelácích, zkrátka všude kde se shromažďují lidé.

Další odpovědi
gecco

Na čelní kost každého pitomce, který se chová jako buran – ale zevnitř lebky…
😉

dudu

Prosím o stručnou odpověď. Tato tvoje duchaplná otázka má poučit nebo pobavit?
Jejda takto jsem neuvažoval, do přírody toto poučení „lidské zvěře“ jednoznačně patří.

mosoj

Divná to zábava.
Přesto znám hodnotnější.

zjentek

..u řezníka

anonym

Asi u lesa,kde jinde.

anonym

Jugare, to nevíš, že po boji každý generál. ? Koneckonců gecco to vystihl poměrně dobře.

anonym

dudu, viz mosoj.

anonym

gecco, jak kdybys nečetl můj dodatek!

gecco

No právě, že četl…
😉
Lahnyho mínění „všude kde se shromažďují lidé“ je nedostatečné – protože tu ceduli tam někdo strhne, zničí…
Nabouchat do hlavy to ta hovádka (eufemicky zdrobňuji) potřebují.

anonym

Mosoj, kdybych uvedl správnou kategorii, dovtípil bys se to, nebo i ne.