Salvaje

Kde byste nejraději strávili nějaký ten pátek?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jinde (Kde?)

V této republice.Protože nevím jestli nebudu muset emigrovat.

Další odpovědi
SajmonModer

USA

Nejen nějaký pátek. Už od malička je můj sen se tam odstěhovat!

Ella

USA

plánujeme s kamarádkou už pár let road trip do Státech =) Není nic lepšího než vy, společnost, písničky, vítr ve vlasech, volná silnice a vaše vysněná místa =)

franku

Střední Amerika

Austrálie ne,tam je moc hadů.

tom004

Jinde (Kde?)

Nějaký ten pátek chodíme s kamarády na pivko,nebo vínko,hlavně pokecat. Už pomalu 30 let. A ta představa,že bych nějaký pátek chyběl,se mi moc nezamlouvá. Zůstávám tedy doma.

Janča169

Jinde (Kde?)

Já radši tady u nás u nějaké té přírody nebo v horách.

coco

Jinde (Kde?)

Na samotě u lesa…

filva

Jinde (Kde?)

V Galapágách.