Diananana

Kde bydlet? 2

Registrovala jsem se. Právě, že přítelův otec to prodat nechce. Ani se o tom neopovažujeme mluvit, protože to už kdysi před lety řekl, že své matce (přítelově babičce) slíbil, že to nikdy neprodá. To víte, že by to bylo nejlepší řešení, ale to prostě nejde. ☹
Doplňuji:
Samozřejmě nevím jestli spolu budem umět žít, sice jsme spolu byli pár týdnů sami, ale to neni ono to je jasné. Ale tak jak z toho pronájmu tak z baráku můžu kdykoli odejít. Barák samozřejmě bude přítele a peníze co do něj budu investovat by mi pravděpodobně vyplatil. A nebylo by to moc peněz, když vezmu v potaz kolik vydělám..:-)

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych tedy volila ten baráček. Sice na odpovědi Foga něco je,ale na druhou stranu po šesti letech už asi víte jestli spolu chcete být a není potřeba nic prověřovat. Ještě mě FOG přivedl na myšlenku…bydlet v bytečku a dům někomu pronajmout a peníze využít na zaplacení pronájmu v Praze.

Další odpovědi
FOG

Kropitko – very good.
Doplňuji:
Chapu,ze jsou spolu 6 let,ale asi spolu nezili ,mozna par dni,ale to neproveri veskera uskali zivota a problemy s tim souvisejici.
Dnes,kdy „Svet“ neni uz tak puritansky,stoji za to to zkusit ,jak se rika ,„na necisto“ a vyzkouset to ,nez clovek udela zivotni omyl,za ktery pak platitreba cely zivot,tim nemyslim jen penize.

kropitko

Fogu díky…
Já zrovna také řeším bydlení,jak to nejlépe udělat,aby dobře bylo…:-D,,,už jsem vymyslela několik možností,kombi­nací,ale je těžké se rozhodnout,tak aby to klapalo a rodina byla spokojená.

FOG

Kropitko,drzim palce.Zivot je slozity a kazdy jeho ucastnik ma jiny nazor – uhel pohledu a tedy to vidi jinak.
PS: ale zase na druhou starnu,zivot bez problemu by byl moc nudny a moc „organizovany – strojovy“.