Kde bychom byli, nebýt EU a NATO ?!

Nejlepší odpověď
mosoj

Ve střední Evropě. V minulém režimu jsme měli armádu jako kráva a deficit státního rozpočtu nebyl , zlodějů bylo také dost. Nebyli ale miliardáři a kapitál v zahraničí.

Další odpovědi
flodur

Všichni v zaměstnání.

anonym

Měli bychom se o hodně lépe.I když nám i Havel lhal..„Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme“…To je úryvek z jeho projevu.Kdo má zájem, najděte si na netu „Projev na který se nezapomíná“ a uvidíte v čem všem nám Havel lhal.Byl to stejný lhář jako Zápotocký.Jenže modří ptáci nám budou tvrdit, že Zápotocký byl komunista a Havel disident.Jenže LHALI OBA.
A kdybychom nebyli v EU, tak se máme také lépe.RVHP nám jen přikazovala jaké máme vyrábět osobní a nákladní auta, nebo lokomotivy, ale EU nás omezuje ve VŠEM (zemědělství atd).Dělají všechno pro to, abychom nebyli soběstačná země a všechno museli dovážet z EU a tím pádem na ní byli závislí.