vlkove

Kde bych si mohla nechat vyrobit silikonový (gumový) náramek s vlastním nápisem (potiskem)?

Dobrý den, chtěla bych si nechat vyrobit silikonový náramek s vlastní nápisem, všude v obchodech nabízejí tisk od 50–100 Ks což je mi upřímně k ničemu. Můžete mi poradit nějaký obchod kde by vyráběli silikonové náramky kusově? Případně navrhněte náramek klidně z jiného materiálu kde by vlastní nápis byl možný.
Děkuji předem za odpověď. :)

Nejlepší odpověď
yuko

Silikonové náramky
Jakýkoliv text na Váš náramek. Náramky vyrábíme od 1 ks. Jedná se o 100% zdravotně nezávadný silikon. Každý náramek má černé písmo pro perfektní vzhled a viditelnost.

Zdroj: http://www.po­werprint.cz/ve­rejnost/potis­ky-predmetu/silikonove-naramky

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.