Deli

Kde bych sehnala vydání Katolického týdeníku č. 51/2007 ?

Prosím poraďte… U vydavatele jsem nepochodila, archivuje jen 3 roky zpět.
Děkuji za každý nápad.
Doplňuji:
Hanulko, tohle jsem našla, právě proto jsem se začala shánět po vytištěném (nejen internetovém) vydání tohoto čísla. S vydavatelem (KATYD) jsem již mluvila, neuspěla jsem, nearchvují tak stará čísla. Kde jinde ho sehnat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.ka­tyd.cz/index.php?cmd=pa­ge&type=1&year=2007&num­ber=51§ion=1&web­SSID=dae02c3e65218c­a4ce28792fbae39456
Doplňuji:
tak to fakt netuším – jedině se pídit u nějakého sběratele

annas

Zkuste vložit inzerát. Třeba se někdo ozve.