hanca144

kde bych se mohla kouknout na předávání medailí z pěti boje na loh 2012

Nestihla jsem to v tv tak se na to chci kouknout spětně

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se Vám líbí předávání medailí, tak zítra je poslední šance se na ně podívat.
Doplňuji:
Nejhezčí je jak na konci zazní pro zlatá státní hymna. Minule jsem slyšela takovou jednu hezkou – veselou, ale nejvíce se mi stejně líbí hymna Portugalska (byla hraná a zpívaná na ME ve fotbale).

Další odpovědi
Děda Louda

http://www.ces­katelevize.cz/loh/vi­deoarchiv/zaz­namy/191627-zlaty-ceremonial-petibojare-davida-svobody/