marynka29

kde bych nasla program prezentace Microsoft PowerPoint (Presentation) 2010 ke stazeni???

na slunecnice.cz jsem nasla jen neco jako Presentation Progress Bar a tuto ne .ta ikonka vypada asi takhle : je tamvelke tiskaci cervene pismenko P a za nim jsou nejake linky a trictvrte hodiny.diky

Odpovědi
mosoj

Open Office.org – Prezentace – Impress. Je kompatibilní s Power Pointem.

Hykam

Třeba přímo z webu Microsoftu, ovšem pouze demo verzi nebo pouze prohlížeč (ten je zdarma). PowerPoint je placený program, pokud si někde stáhnete hacknutý, můžete si s velkou pravděpodobností stáhnout i nějaký ten vir do PC.

Alternativu zdarma k PowerPoint si můžete stáhlout OpenOffice, aplikaci Impress. Ovládací prostředí je velmi podobné.
Doplňuji:
http://www.ope­noffice.cz/ope­noffice-org

www

Od MS je to placené, ale umí totéž a zdarma jak zmíněný OO, tak LibreOffice:

Zdroj: www.openoffice­.cz/stahnout