Avatar uživatele
Registrovaný

Kde bych našla právo v kolika odejít domů a že se už nemusím vracet?

Kde bych našla právo v kolika odejít domů a že se už nemusím vracet?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Až tě bude 18 let a budeš zodpovědná sama za sebe, postav se třeba na hlavu.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

zákon o rodině např.


Avatar uživatele
Stříbrný

Zákon "O rodině" řeší práva a povinnosti rodičů a NEZLETILÝCH DĚTÍ...V České republice je zletilost pro celý právní řád upravena v "Občanském zákoníku", který v § 8 stanoví, že zletilosti se obecně nabývá až dovršením 18. roku věku...tobě je 19, tak proč pořád řešíš to, jestli můžeš odejít od rodičů?...MŮŽEŠ a žádný zákonný prostředek ti v tom nemůže zabránit...

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.