jaromi

Kde bych našel návod na používání Zoner Photo Studio 15– 16. Děkuji.J.

Nejlepší odpověď
badisko

Na strankach ZonerPhotoStudioX ?…Pokud se zaregistrujes.. mas i plmou podporu …(vse ti prijde postou a na strankach taky v napovede).Kdyz mas verzi trial tak podpora neni …
Jenze jak to tak… vydim jses jen dalsi zlodej softu…sorry…ale uz jen proto ze se ptas je to tak …:D
a tento soft pouzivam a nikdy jsem nemel problem s navody …

jaromi

Dík za odpověď a za stránky. Jenom jsem tam nenašel návod.
Jsou tam odkazy jak a kde si stáhnout program. A to je wares.? Když si můžeš stáhnout i jiné programy.?
J.