VampGirl

Kde bych mohla sehnat kontakty na vědce pracující v oblasti přírody?

Chtěla bych se spojit (emaily, dopisem) s vědci zabývajícími se výzkumem přírody. Existují nějaké stránky, na kterých bych kontakty sehnala?

Nejlepší odpověď
Radak

Já bych zkusila školy – přírodovědecké fakulty, zemědělské fakulty a tak. Potom třeba Český svaz ochránců přírody.

Další odpovědi
venkovan

Nesmírně široká otázka, protože i příroda je nesmírně široká. Nicméně na stránkách ministerstva životního prostředí www.mzp.cz jsou i odkazy na jednotlivá podborná pracoviště která stát zřizuje (MŽP je má ve svém resortu). Stejně ve svém programu má problematiku i ministerstvo životního prostředí, obchodu a průmyslu, místního rozvoje, zdravotnictví atd.
Potom je mnoho odborných pracovišť, zájmových společností, vysokých škol apod.
Takže když tak prosím doplnit o jakou oblast se jedná.