Angi-Shy

Kde bych mohla koupit hezký přívěšek potkana?

hledám přívěšek s potkanem na klíče, velký, malý, plyšový, plastový kovový, cokoliv, ale aby byl trochu hezký. Zatím jsem jen objevila ošklivý přívěšky myší nebo zlatý přívěšky myší jen nakrk a drahý :/

divim se že admini ještě nezablokovali takový ubožáky co neuměj ani pořádně odpovědět na otázku a maj jen hovězí kecy s pocitem že jsou vtipný.. je mi vás líto.. jenom jedinej člověk je dostatečně inteligentní a dospělej aby odpověděl normálně, lol

Nejlepší odpověď
Rosie5

Koukni na aliexpress;) dej si tam do vyhledávače třeba „necklace rat“ a vyjede ti toho dost a ještě levně:) S obchodem mám zkušenosti, že zboží přijde jenom si musíš počkat až přijde cca měsíc a nebo si připlatit za rychlejší dodání

střevo

jenom jedinej člověk je dostatečně inteligentní a dospělej aby odpověděl normálně, lol

A KEREJ ? lol