Avatar uživatele
Kepler

Kde byste chtěli strávit důchod (dožít), kdyby vám všechno zaplatili?

Já asi ve Francouzské Polynésii – ostrov Bora-Bora ve vlastním bungalovu. Popíjel bych drinky s paraplíčkem, plácal Tahiťanky po prdelce, surfoval vleže, šnorchloval a celý svět by mi byl ukradený.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Emefej, gagaga, marci1, Lamalam před 2764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Já pokud možno doma. Nic bych neměnil

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Ehm… vzhledem k tomu, že mi je pouhých 41, jsem OSVČ a navíc na rodičovské, mám do penze ještě hoooooodně daleko… Ale kdyby mi to někdo zapatil? Těžko říci, asi bych projela těch pár zemí, které teď nemohu – Arménie, Gruzie … a zbytek bych cestovala po ČR a sbírala zážitky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Doma!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

V naší republice. Třeba na Vysočině, jako prezident Zeman.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://www.fis­cher.cz/Images/000107//­maledivy-maledivy-jizni-ari-atol-holiday-island-0_1200x0.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

To já bych chtěl strávit penzi v Lucembursku, protože je to velmi bohatý stát, má hodně přírody a je zde vysoká životní úroveň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Stejně jako Drap.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Galapágy. Jsou prý chráněny úmlovou o neútočení na tuto zemi.

Z wiki: V roce 1835 na ostrovech přistál s výzkumnou lodí HMS Beagle britský přírodovědec Charles Darwin. Strávil zde 5 týdnů pozorováním živočichů. Mezi jeho životopisci panuje obecná shoda v tom, že právě na základě výsledků těchto pozorování začal Darwin formulovat své proslulé teorie, jejichž výsledkem bylo později vydání i práce O původu druhů.

Ostrovy jsou pro svou jedinečnou faunu od roku 1934 jedním velkým národním parkem. V roce 1978 byly Galapágy zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO. Podle studie z roku 1952, jejímž autorem byl Thor Heyerdahl a Arne Skjølsvold se na více místech nacházely střepiny a jiné artefakty. Tyto nálezy naznačují, že souostroví nejspíš navštívili původní jihoameričtí obyvatelé před Španěly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
berlinacka

Tak ja uz par let v duchodu jsem,ale presto se nevzdavam sveho snu – zit v Barcelone…Moje setrenice namitla,ze jsem „blazen“ do tohoto mesta ,(a se mnou stejne tak,ne -li vic,ma 28 leta dcera,ktera se tam snazi rok co rok letat byt i na sebekratsi dovolenou)-.protoze jsme moc jinych mist nevidely…Ale ja ji oponuji,ze nejde jen o plaze,more a palmy, ze Barcelona je vyjimecna ! A neopevujeme ji jenom my,,,Ta ma to more,palmy ,ale i hory a architektonicke skvosty, proste ma co nabidnout nejen turistum,obyvatele jsou temer bezvyjimky usmevavi,coz tady v nemecku,kde ziji uz peknych par let vidam zridka… Tak po tomhle bych touzila ,i dcera a jeji deti ,mit na to prestehovani dost penez a tam se pak treba i uskrovnit..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

V malém bílém domečku poblíž moře, kolem domu nádherná zahrada plná květů. Začala bych psát knihu a užívala bych si pohody a klidu. Když bych měla hlad, tak bych si šla natrhat nějaké ovoce. Prostě takový malý ráj. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BlurryFace

S rodiniu doma. To by mi ani nejluxusnější hotel na nejkrásnější pláži u nejmodřejšího moře nevynahradilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ševrolet

Jedině doma z rodinou. Mně zahraničí netahne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiri Linhart

Asi tam,kde to dobre znam a mam tam pratele a zname. K cemu me bude cizina,kdyz tam nikoho neznam !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Bóže ten Dr*ap mě dráždí!

před 2764 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek