Kepler

Kde byste chtěli strávit důchod (dožít), kdyby vám všechno zaplatili?

Já asi ve Francouzské Polynésii – ostrov Bora-Bora ve vlastním bungalovu. Popíjel bych drinky s paraplíčkem, plácal Tahiťanky po prdelce, surfoval vleže, šnorchloval a celý svět by mi byl ukradený.

Nejlepší odpověď
Drap

Já pokud možno doma. Nic bych neměnil

Další odpovědi
Nuk nuk

Ehm… vzhledem k tomu, že mi je pouhých 41, jsem OSVČ a navíc na rodičovské, mám do penze ještě hoooooodně daleko… Ale kdyby mi to někdo zapatil? Těžko říci, asi bych projela těch pár zemí, které teď nemohu – Arménie, Gruzie … a zbytek bych cestovala po ČR a sbírala zážitky.

zjentek

Doma!!!

dubraro

V naší republice. Třeba na Vysočině, jako prezident Zeman.

anonym

http://www.fis­cher.cz/Images/000107//­maledivy-maledivy-jizni-ari-atol-holiday-island-0_1200x0.jpg

Rokio

To já bych chtěl strávit penzi v Lucembursku, protože je to velmi bohatý stát, má hodně přírody a je zde vysoká životní úroveň.

tatanka

Stejně jako Drap.

pucipuci

Galapágy. Jsou prý chráněny úmlovou o neútočení na tuto zemi.

Z wiki: V roce 1835 na ostrovech přistál s výzkumnou lodí HMS Beagle britský přírodovědec Charles Darwin. Strávil zde 5 týdnů pozorováním živočichů. Mezi jeho životopisci panuje obecná shoda v tom, že právě na základě výsledků těchto pozorování začal Darwin formulovat své proslulé teorie, jejichž výsledkem bylo později vydání i práce O původu druhů.

Ostrovy jsou pro svou jedinečnou faunu od roku 1934 jedním velkým národním parkem. V roce 1978 byly Galapágy zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO. Podle studie z roku 1952, jejímž autorem byl Thor Heyerdahl a Arne Skjølsvold se na více místech nacházely střepiny a jiné artefakty. Tyto nálezy naznačují, že souostroví nejspíš navštívili původní jihoameričtí obyvatelé před Španěly.

berlinacka

Tak ja uz par let v duchodu jsem,ale presto se nevzdavam sveho snu – zit v Barcelone…Moje setrenice namitla,ze jsem „blazen“ do tohoto mesta ,(a se mnou stejne tak,ne -li vic,ma 28 leta dcera,ktera se tam snazi rok co rok letat byt i na sebekratsi dovolenou)-.protoze jsme moc jinych mist nevidely…Ale ja ji oponuji,ze nejde jen o plaze,more a palmy, ze Barcelona je vyjimecna ! A neopevujeme ji jenom my,,,Ta ma to more,palmy ,ale i hory a architektonicke skvosty, proste ma co nabidnout nejen turistum,obyvatele jsou temer bezvyjimky usmevavi,coz tady v nemecku,kde ziji uz peknych par let vidam zridka… Tak po tomhle bych touzila ,i dcera a jeji deti ,mit na to prestehovani dost penez a tam se pak treba i uskrovnit..

marci1

V malém bílém domečku poblíž moře, kolem domu nádherná zahrada plná květů. Začala bych psát knihu a užívala bych si pohody a klidu. Když bych měla hlad, tak bych si šla natrhat nějaké ovoce. Prostě takový malý ráj. 🙂

BlurryFace

S rodiniu doma. To by mi ani nejluxusnější hotel na nejkrásnější pláži u nejmodřejšího moře nevynahradilo.

ševrolet

Jedině doma z rodinou. Mně zahraničí netahne.

jiri Linhart

Asi tam,kde to dobre znam a mam tam pratele a zname. K cemu me bude cizina,kdyz tam nikoho neznam !

zjentek

Bóže ten Dr*ap mě dráždí!