Dane

Kde by chtěla většina uprchlíků žít?

Nejlepší odpověď
da ny

Ty „schopné“ si přebere Německo (v Sýrii byly zvací plakáty) o zbytek se „postarají“ ostatní země EU
http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Zavrete-hranice-chrante-sve-zeny-Muz-ktery-lecil-muslimske-delikventy-promlouva-o-osklivych-strankach-islamu-Ale-rika-Mam-rad-vsechny-lidi-a-chci-aby-byli-svobodni-378835

Především Německo je jejich cílovou zemí. Máte informace ze stejných médií
😉. Poptejte se uprchlíků co chtějí, kde chtějí žít a jak…
Právě před chvílí by se Vám mohlo dostat informací sledováním ČT24

Další odpovědi
Mc Merkurion

jako všichni >>> V RÁJI…

anonym

To se ptáš nás? Zeptej se uprchíků!

redy

Kde by chtěli žít? V míru jako všichni a vydělávat velký prachy.
A ty ostatni, to se teprv uvidí.
A v jakým státě? To netuším, ale hodně jich chce do Německa.

Reezo

Všichni uprchlíci chtějí do Německa jelikož tam mají dobrý sociální systém.
Problém bohužel začne, až po nich budou Němci chtít, aby pracovali. Oni si myslí, že všichni dostanou azyl a poté budou parazitovat na sociálním systému.

Drap

Neptal jsem se žádného uprchlíka, ale všichni se snaží dostat tam, kde jsou největší sociální dávky.

lexx

tam kde pečení holubi lítaj rovnou do huby

zjentek

v míru ..myslím, že mezi těmi lidmi se už v jejich rodný zemi masově rozšířila stejná podstrčená desinformace, jako se kdysi rozšířila mezi cigánama v Čechách o Kanadě ..popravdě jim přeji hodně štěstí (stejně jako jsem tehdy držel palce těm Asiočechům), budou ho potřebovat ;q

flodur

Někteří už se určitě chystají na HRAD …

setapouch

V Ceskych Budejovicich, tam by chtel zit kazdy. Krome mne, teda.

Dane

Proč právě Německo, když většina mluví anglicky?