Kde budete slavit Silvestra 2010?

Odpovědi
anonym

V naší venkovské hospůdce s báječnými přáteli.

led

Ako ináč, v práci.

Terryle

Asi opět doma. Běžně se sice akcím nevyhýbám, ale na Silvestra mě to tak nějak táhne domů, prostě by bylo divný nevylízt po půlnoci na prázdnou silnici, nebouchat ohňostroje a nepopřát si se sousedama, ať ten novej není horší než ten starej. Padává na mě hroznej sentiment a doma je snesitelnější, než ve společnosti vesele ožralejch kamarádů, kteří mají potřebu (podle mě úplně nelogicky a zvrhle) zapíjet a slavit odchod toho, co známe, a slavit příchod naprostý nejistoty. Silvestr pro mě není důvod k oslavě, ale spíš k zadumání a bilancování…

kropitko

Doma, už několik let a když ne doma, tak jsem byla v práci.
Silvestra jsem snad ani nikdy neslavila, přijde mi, že se očekává, že se má člověk strašně moc bavit a pít a slavit. Nerada dělám věci na povel,,takže já si ho oslavím kdykoliv během roku, když se mi zrovna chce a mám náladu,,,