Hanny10

Kde běhat a co dělat v Pardubicích? :))

Nějaký nápad na klidnější místo pro běhání v PCE? Popř. nějaký typ na činnost v PCE? :)

Odpovědi
quentos

o víkendu 14.-15.7. se tam koná kvalifikační turnaj na MR ve scrabblu, kdybyste chtěla přes den místo pohybové soustavy zapřáhnout mozkovnu ;{)> já tam letos výjimečně nebudu, kříží se mi to s ostravským fesťákem… http://scrabble­.hrejsi.cz/tur­naje/339

ReHu

Jaký tip? Nevím, co tě baví.
Můžeš běhat nebo na brusle na cyklostezku kolem Labe nebo pod Kuňkou.
Nebo na kole po okolí Pardubic.
Nebo do skateparku.