Kde a jakým způsobem lze zjístit a najít pokrevní sourozence pokud jsem vyrůstal v pěstounské péči a znám jen jména

a datum rodičů? Stačí mi k tomu rodný list, abych zjístil jména a bydliště zbylých sourozenců? Přes pokrevní rodiče to nechci zjišťovat. Údajně sourozenci vyrůstali v sociálních zařízeních.Díky

Odpovědi
arygnoc

úřad, který vás zvěřil do pěstounské péče, má o vás všechny informace (rodiče (biologické), jejich předky, vaše sourozence).
obrařte se na tento úřad.
pokud jste byl svěřen do pěstounské péče z dětského domova, lze se obrátit i na tento detský domov, kde by tyto údaje také měli mít k dispozici.