Terryle

Kde a jak zjistit cizí zkušenosti s realitní kanceláří?

Potřebovala bych si proklepnout poměrně malou realitku – jaké zkušenosti s ní mají dřívější klienti. Jednoduché googlení /název společnosti + zkušenosti klientů, názory atd/ nepomohlo. Díky za všechny tipy a omlouvám se, jestli jsem to šoupla do nepřesný kategorie.

Nejlepší odpověď
iwetax

http://www.ne­poctivci.cz/ užitečná stránka

Další odpovědi
jmhad

Po zkušenostech bych už se žádnou realitkou nejednal.Sjednal jsem si přes ni nájem hospody a poplatek chtěl od obou.Soused chtěl odkoupit kousek mého pozemku a realitka si strhla z peněz poplatek.Prostě jsou to zloději. Ale k tvému dotazu-dvě věci – určitě mají nějakou nabídku v letáku či na nástěnce.Odtud kontaktovat klienty a ptát se na zkušenosti. A nebo jít přímo a „Doporučte mi nějakého Vašeho klienta od kterého mohu získat zkušenosti“.Když couvne,rychle pryč. Tady jde přeci o moje peníze a tak se ptám a vybírám pro mne to nejvýhodnější.Kšeft je kšeft.A každý už se mnou bude jednat jinak.

terry

To bude dost těžký.
Nenapadá mě žádný způsob, jak potřebné zjistit.
Vyjma stránek nepoctivců.