pusinka50

Kde a jak si mohu změnit časové intervaly ukládání psaného meilu na Seznamu.cz?

Odpovědi
Hlada

Nejde to. Zpráva se uloží každou minutu v případě, když dojde ke změně textu.

mosoj

Záleží jakého máš klienta a jaký protokol používáš. na Seznamu nic neuděláš. Tam se ti ukládají emaily tak jak přichází.
Já osobně používám protokol IMAP a kdykoliv otevřu klienta tak se mně nové ještě nestažené emaily stáhnou do klienta. Tam si s nimi dělám co se mně zlíbí (třídím, archivuji, mažu).
Pokud smažu email v klientovi , smaže se mně i na Seznamu.

arygnoc

žiadna taká funkcia na sezname v e-maile nie je – a pokiaľ viem, tak ani na žiadnom inom.

interval ukladania si môžete nastaviť na svojom klientovi (napr. Outlook), ktorý beží na vašom stroji.

ale to je niečo iné.