Michal Kole

Kde a jak se britský princ William seznámil s Kate Middletonovou ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

S Williamem se seznámila na Univerzitě v St. Andrews, kde si jí princ poprvé všiml, když předváděla na módní přehlídce. Jejich přátelský vztah postupem času přerostl ve vztah partnerský, přesto dne 14. dubna 2007 oznámil britský deník The Sun jejich rozchod, což během dne potvrdila i BBC. Rozchod oznámili ve švýcarském Zermattu. Oficiální královské kruhy sdělily, že nebudou komentovat princův osobní život. Hned v červnu 2007 se objevily spekulace o obnovení jejich vztahu. Což se potvrdilo v říjnu 2010, kdy se zasnoubili při návštěvě Keni.

podle wiki

Další odpovědi
Fyzik

při plavání :P

sevos

V bazěnu …