mikee.nikee

Kde a jak prodat webovku ?

Nejlepší odpověď
chudst

To je hodně ambiciózní. Ale neřekl jste podrobnosti.

Webovka = webová stránka, nikoli webkamera. (Předpokládám.)

Máte-li na mysli web, myslíte ucelený web, s návštěvníky, s obsahem, desingem i doménou?

Či máte na mysli samotnou doménu? Či jen webový desing? Či ucelený web, ale zatím s nízkou návštěvností?

Odpověď je – pokud máte vytvořený obsah, který je unikátní a není plagiátovaný – nabízet se firmám s obdobnou tématikou. Pokud je opravdu tak dokonalý, měla by vám nabídka přijít sama.

Pokud máte vytvořen jen desing, tak vám konkrétní webové strány neporadím. Zkusil bych se domluvit s firmami, které webový desing nabízí, aby ho od Vás odkoupili. Webdesingerů je spousta, takže jen hledejte na internetu a nabízejte se.

Jen na okraj: opravdu to musí být perfektní stránky, optimalizované pro SEO, apod. Dneska vyrobit webovku není nic složitého a dokáže to téměř každý. Ale za kvalitu se platí, takže pokud je kvalitní, pak máte šanci ji prodat.

Další odpovědi
Capik166

webtrh.cz

ivana525

webtrh, webfair, webdeal, linktrh a další diskuzní fóra