bolak

Kdbyste byli nucený vybrat si nový jméno (i příjmení), tak jak byste se chtěli jmenovat?

Dejme tomu že byste byli zapojený do programu ochrany svědků jehovových nebo jak se to jmenuje, a museli byste změnit identitu…

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

já třeba zmizík

Další odpovědi
Damiana

Marjorie Bouvier. Věřím ve žlutou sílu, ale to bych se mohla jmenovat i Ši-roko Vontová, co?:-)

dj.david1234

Zadar Volanič :D
Prdko Jistič
Skluzan Tavič

těžko říct.. moje jméno se mi líbí 🙂

pusinka50

Podle babičky jsem se měla jmenovat Kateřina, ono Kačko, Kačí není tak ošklivé jméno, no Kačenko už je horší, jako kačenko – slepičko atd. A příjmení? Asi bych trochu pozměnila svoje, protože jsem si ho po rozvodu chtěla nechat, pro jeho zajímavost, akorát ho musím pořád hláskovat:-)

briketka10

kdybych byla nucena
tak Simona Bolakova :))

hanulka11

Kdybych změnila příjmení i jméno, tak bych to nebyla už já . Nikdy bych na to nepřistoupila.Ty snad jo?

Drap

Asi bych si nechal to své.

huxa

Alexandr Holák :)

Matthew

Tak kdyby to bylo nutné se přejmenovat, bylo by to určitě něco jako … Dežo, Ferko, Šandór, Horváth, Lakatoš … To by se potom totiž o mě staral stát :)

anonym

asi niečo nenápadné:
Bond, James Bond, alebo
Konstantinopolos Stavrinokolino­polus,
proste, čo sa v dave stratí.

emm.kate

kdyby tady v česku tak Trubička Hořická, v zahraničí Leia Skywalker

briketka10

Matthew,
že mě to netrklo dřív :))

bolak

hanulka11: Tyranosaurus Rex Novák, těší mě.

aramah

🙂