Okavango

Kd se sehnat balzové dřevo?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zřejmě v prodejnách pro kutily a modelářských prodejnách

našla jsem vám i E-shop

http://srovna­niceny.cz/zbo­zi/Balz%C3%A1m-na-d%C5%99evo-150-g.html

Další odpovědi
jmhad

Záleží na tom,kolik ho chcete.V drobném v modelářských potřebách,jak říká kolegyně, ve větším se dalo kdysi sehnat u speditérů či ve velkoobchodě jako obaly některých zásilek z JA a pro celý strom se musí do Brazílie.Ale to berte jen jako informaci o tom,kde roste.