MELISSKA

Kazuistika případu poruchy chování, co o tom víte?

TOTO JE TÉMA MÉ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE SCHÁNÍM JAKÉKOLIV PODKLADY NEMÁTE NĚKDO DÍKY MOC
Doplňuji:
prosím nepsal někdo kazuistiku dítěte s etopedickým chováním, je někdo ochoten zaslat mi na email jakoukoliv pomoc ohledně kazuistiky a etopedie díky jana MELISSKA1@SEZNAM.CZ

Nejlepší odpověď
1popelka1

K tomu, abyste získala podklady k vaší práci slouží rešerše – kdy si vy sama vyhledáváte různé zdroje týkající se vašeho tématu. (Pro vaší osobní potřebu stačí seznam zdrojů, žádné rozepisování).
Pokud jste si toto téma vybrala, určitě k němu něco málo víte a z toho vycházejte. Taky vedoucí práce většinou uvádí nějaký materiál, který máte použít. Hledejte na internetu, v knihovně (ano, bez té se při diplomce neobejdete) a v katalozích knihoven.

Zadejte si ve vyhledávačích např. „poruchy chování“, „duševní poruchy“, podřazené jsou např. „poruchy učení“, „hyperaktivita“, „koktavost“ atd.

Souborný katalog ČR na dotaz „duševní poruchy“ – http://aleph.nkp­.cz/F/91M4PHVRER72J66A9Q­69YFY115TH3YN­HPKSBVJRU9T7H3JVKF6-43069?func=find-b&find_code=WKW&x=5&y­=8&request=po­ruchy+chov%C3%A1n%C3%AD&­adjacent=Y

Doplňuji:
Oprava – odkaz je na dotaz „poruchy chování“

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-reserse-a-co-obsahuje