Avatar uživatele
Braník

Kazí vám náladu počasí?

Už to není jako dříve,4roční období,v dnešní době je snad jen kousek jara,pak pár dnů léto a zase podzim a zima,do toho pořád déšt,mlhy,prostě počasí pod psa.
Tady dávám na ukázku příklad,jak by se měsíce v roce mohly jmenovat:
1.zimen
2.úmor
3.sněhen
4.studen
5.bahen
6.chčijen
7.chčijenec
8.slunen
9.prší
10.mlhen
11.sněhopad
12.mrzinec

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Bedy, jirkajirka před 3950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jelikož bydlím na vesnici a mám rodinný domek, tak mě počasí náladu nikdy nezkazí.Když svítí slunce, dělám venkovní práce a když prší, tak zase práce, které mohu dělat pod střechou.A věříte, že kolikrát když svítí slunce si přeju, aby pršelo, protože práce pod střechou se vrší a mě se nechce dělat zavřený v místnosti (garáži či v kůlně) když venku svítí slunce.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirkajirka

Jsem silný,zdravý a šťastný.http://www­.zkracovatko.cz/kv54Pg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Ani nahodou ziju v Irsku takze kdyby mi mel vadit dest tak se brzo zblaznim :D
kdyz vezmu v uvahu ze tady prsi 2 dny ze 3 …v lete je zde prumerna telpta kolem 17 °C a v zime kolem 5 °C takze pocasi mi opravdu starozti nedela ..:D mam rad vsechny druhy pocasi …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Počasí mně náladu nekazí, poněvadž na všech povětrnostních podmínkách včetně počasí najdu spoustu pozitivních důsledků )) Nepoužívám proto ani výraz počasí pod psa, spíš – teď by šly ryby, porostou houby, není vedro..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndyT

Mě ani počasí moc nevadí, mám rád i slunečný den, i deštivý. Spíše nemám moc rád jejich následky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Náladu si nezkazíme, když si úsměv nahodíme. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Náladu má pokazenú len ten človek, ktorý si ju nechá pokaziť.

Pri každom počasí možno nájsť pri troške dobrej vôle aj pozitívne.
dážď – netrápi ma sucho
horúce letné slnko – nie je zima, nebrodím sa v snehu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nekazí, protože já jsem neutrální člověk ;) V létě si stěžuji jaké je to ale horko a v zimně přesný opak. Proto jsem nejraději v pelechu zalezlí :--)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě to vadí, když se ráno vzbudím a vidím slunce, je mi líp, dostanu lepší náladu a když je hnusně, i ta nálada je taková ospalá, nejradši bych se otočila a spala dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Když mám něco naplánováno, tak ano. Teď o víkendu jsem se chystala na výlet na Lipno a musela jsem ho odložit na neurčito. To naštve. A taky mi vadí, že se moc nemůžu procházet na sluníčku nebo i přebíhání po městě na schůzky je dost nepříjemné. Dneska bylo ale krásně…:-)
O červnu mám jiné představy – slunce, voda, opalovačka, grilovačka, dlouhé večery v přírodě…
Nedostatek slunečního záření sice působí negativně na lidskou psychiku, ale že bych byla nějak nevrlá, to snad ne… Dovedu se zabavit v každém počasí:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
adik97

jj vadí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek