Braník

Kazí vám náladu počasí?

Už to není jako dříve,4roční období,v dnešní době je snad jen kousek jara,pak pár dnů léto a zase podzim a zima,do toho pořád déšt,mlhy,prostě počasí pod psa.
Tady dávám na ukázku příklad,jak by se měsíce v roce mohly jmenovat:
1.zimen
2.úmor
3.sněhen
4.studen
5.bahen
6.chčijen
7.chčijenec
8.slunen
9.prší
10.mlhen
11.sněhopad
12.mrzinec

Nejlepší odpověď
anonym

Jelikož bydlím na vesnici a mám rodinný domek, tak mě počasí náladu nikdy nezkazí.Když svítí slunce, dělám venkovní práce a když prší, tak zase práce, které mohu dělat pod střechou.A věříte, že kolikrát když svítí slunce si přeju, aby pršelo, protože práce pod střechou se vrší a mě se nechce dělat zavřený v místnosti (garáži či v kůlně) když venku svítí slunce.

Další odpovědi
jirkajirka

Jsem silný,zdravý a šťastný.http://www­.zkracovatko.cz/kv54Pg

badisko

Ani nahodou ziju v Irsku takze kdyby mi mel vadit dest tak se brzo zblaznim :D
kdyz vezmu v uvahu ze tady prsi 2 dny ze 3 …v lete je zde prumerna telpta kolem 17 °C a v zime kolem 5 °C takze pocasi mi opravdu starozti nedela ..:D mam rad vsechny druhy pocasi …

beer

Počasí mně náladu nekazí, poněvadž na všech povětrnostních podmínkách včetně počasí najdu spoustu pozitivních důsledků )) Nepoužívám proto ani výraz počasí pod psa, spíš – teď by šly ryby, porostou houby, není vedro..

AndyT

Mě ani počasí moc nevadí, mám rád i slunečný den, i deštivý. Spíše nemám moc rád jejich následky

marci1

Náladu si nezkazíme, když si úsměv nahodíme. 🙂

led

Náladu má pokazenú len ten človek, ktorý si ju nechá pokaziť.

Pri každom počasí možno nájsť pri troške dobrej vôle aj pozitívne.
dážď – netrápi ma sucho
horúce letné slnko – nie je zima, nebrodím sa v snehu

anonym

Nekazí, protože já jsem neutrální člověk ;) V létě si stěžuji jaké je to ale horko a v zimně přesný opak. Proto jsem nejraději v pelechu zalezlí :--)

anonym

Mě to vadí, když se ráno vzbudím a vidím slunce, je mi líp, dostanu lepší náladu a když je hnusně, i ta nálada je taková ospalá, nejradši bych se otočila a spala dál.

Damiana

Když mám něco naplánováno, tak ano. Teď o víkendu jsem se chystala na výlet na Lipno a musela jsem ho odložit na neurčito. To naštve. A taky mi vadí, že se moc nemůžu procházet na sluníčku nebo i přebíhání po městě na schůzky je dost nepříjemné. Dneska bylo ale krásně…:-)
O červnu mám jiné představy – slunce, voda, opalovačka, grilovačka, dlouhé večery v přírodě…
Nedostatek slunečního záření sice působí negativně na lidskou psychiku, ale že bych byla nějak nevrlá, to snad ne… Dovedu se zabavit v každém počasí:-)

adik97

jj vadí