slipknotak

Kazí se tvrdé cucavé bonbony ?

Už pár let tady mám na parapetu ve sklenici bonbony a i podle datumu spotreby nevim jestli je mam jist :D
Doplňuji:
:D nebudu je jist jen me to zajimalo a dekuji

Nejlepší odpověď
tom004

KLidně,ale ty konce,nemusí být zrovna veselé.Já bych je vyhodil.Bonbon,ne­ní,dobře,a dlouho uložené víno.

Další odpovědi
www

Tyto věci bez náplně se nekazí, neboj. Zkazí se čokoláda, sušenky ap., klidně si je dej!
Zkušenost

chudst

Nejist. Kazi se, samozrejme – jen trosku dele. Vetsinou maji trvanlivost kolem 2–3 let. Kdyzbyste napsal „par mesicu“, tak bych rekl, at je snite, ale „par let“… – kupte si radeji nove.

elektrikář

Pokud jsou jen z tvrdé cukrové hmoty se nekazí je to jen obarvený cukr. jsou i po letech jedlé. Mužou ze vzduchu absorbovat vlhkost a budou lepkavé.