Drap

Každý rok na štědrý den chodíváme na hřbitov. Chodíváte taky ?

Nejlepší odpověď
annas

Včera jsem byla na hřbitově mimo bydliště, dnes jedu na hřbitov v místě. Navštěvuji hroby zesnulých pravidelně, nikoliv jednou či dvakrát za rok..

Další odpovědi
Jikra

Ja to tradice každý rok navštívíme dva.
Ale samozřejmě že nejen na Štedrý den.
V místě bydliště každou sobotu a ten vzálenější 4× ročně.

WeeBear

Na Štědrý den nechodíme.. To jsme doma a užíváme si pohody. I když letos ani ta pohoda nějak nevychází..

ReHu

My ne, ale chodíme těsně před vánoci.
Vím o několika rodinách, které na štědrý den jezdí na hřbitovy.
A…myslím, že když někdo chodí na hřbitovy na štědrý den, neznamená to, že chodí jen jednou či dvakrát ročně. Stejně jako my.

jendahun

Ano.Byl jsem tam před čtyřmi hodinami.Doma zapálím ještě extra svíčku a zavzpomínám na ty co tu už nejsou.Žehlím si to už i tam.

MILAN1961

každý rok chodíme 23.12.