Každý muž má mít nůž. Každá žena má mít …?

Očividně jsem se inspiroval místní otázkou, takže snad to není vyložená zlodějina.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

První, co mě napadlo, byly vložky a tampony…
Podle mě by každej měl u sebe mít nezávisle na pohlaví malou kápézetku s nezbytnostmi pro první pomoc – náplasti, malé nůžky, prášky na bolest, třeba i nějakou tu desinfekci, tampon, žiletku… Nejednou se hodilo, ve většině případů spíš tedy jiným, než mně.

Další odpovědi
marci1

Říká se, že každá žena má mít 3 D: ve společnosti „Dáma“, v domácnosti „Dříč“ a v posteli D.vka… 🙂

zjentek

…má mít křena voe!

Marci1 SOUHLAS ..v posteli dívka.

bolak

Naši byli PROTI bodným zbraním, já byl vychovávanej v tom, že každý správný muž má mít na rtech růž. A při hovoru pro štěstí si vykrucovat zápěstí.

Kepler

Má mít ráda zvířata, aspoň tři. V garáži jaguára, v posteli tygra a za manžela vola, který to všechno platí.

bolak

minerz: já bych věděl co tam doplnit, ale byl bych za sprosťáka..