iceT

Kazdy dobry skutek musi byt po zasluze potrestan

Konate dobre skutky a byvate za ne potrestani

Odpovědi
ten který je

Ano to znám.Můj nejlepší kamarád mně jednou požádal o pomoc.Pomohl jsem a dostal jsem se skoro do pěkného maléru.Později ani nepoděkoval a ještě mi ublížil.

anonym

Jednou jsem vzal svého kolegu s práce a jeho rodinou na dovolenou,neplatil nocleh,jídlo i to pití (pivo,alkohol) a proto že jsme jeli jeho autem,musel jsem mu po návratu zaplatit polovinu paliva.
Za dobrotu na žebrotu!