Salio

Každý den mě bolí hlava, a tak mi doporučili často pít a chodit na procházky …

.........ale mě ta hlava nepřestává bolet a navíc mi za uchem vyrostla taková malá boulička,myslíte,že mám jít k tomu doktoru znovu??

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jít k dotorovi a nechat si udělat nějaké vyšetření CT, zda nemáte v mozku nějakou krevní sraženimu, která na mozek tlačí.

Za uchem může být zánět

Další odpovědi
eLx

kvůli tý bouličce tam radši zajdi; jinak nestačí jen pít, chodit na procházky, ale taky protahovat se, trochu chvičit, nečučět pořád do TV nebo PC… bude toho víc

chudst

Ano, bezte za doktorem znovu. Kazdopadne ja mel obdobne problemy tak sedm let zpatky. Zjistilo se, ze je to kvuli krivym zadum – proste jsem si poridil ten gymnasticky mic a protahoval se na nem. Skutecne – ta bolest me trapila vic jak ctvrt roku. Po asi trech tydnech protahovani ustoupila.

aloevera5

Určitě jdi k doktorovi. Bolest hlavy a k tomu boulička za uchem nemusí až tolik znamenat, ale může se jednat i o něco vážného, takže určitě k doktorovi, aby vyloučil připadné problémy dřív, než to bude horší !!!

Korialstrasz

S boulí k doktorovi běž, kvůli bolesti hlavy nejspíš už ne. Existují i jiné důvody bolesti hlavy – také mě bolívá a mám to proto, že často neříkám spoustu věcí a nechávám si je pro sebe. V hlavě se vytváří tlak a působí bolest. Někdy normální metody nepomohou.

Měl jsem jistý druh psychosomatické poruchy a doktoři mě poslali na odběry krve, měření tlaku a podobné nesmysly, samozřejmě to nebyly léčby, které mi pomohly :)…

elektrikář

Mně pro časté bolesti hlavy našly vysoký krevní tlak teď beru léky a hlava nebolí. Šel bych k lékaři. Případně se obrátit na jiného.