Avatar uživatele
Salio

Každý den mě bolí hlava, a tak mi doporučili často pít a chodit na procházky …

.........ale mě ta hlava nepřestává bolet a navíc mi za uchem vyrostla taková malá boulička,myslíte,že mám jít k tomu doktoru znovu??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Jít k dotorovi a nechat si udělat nějaké vyšetření CT, zda nemáte v mozku nějakou krevní sraženimu, která na mozek tlačí.

Za uchem může být zánět

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
eLx

kvůli tý bouličce tam radši zajdi; jinak nestačí jen pít, chodit na procházky, ale taky protahovat se, trochu chvičit, nečučět pořád do TV nebo PC… bude toho víc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Ano, bezte za doktorem znovu. Kazdopadne ja mel obdobne problemy tak sedm let zpatky. Zjistilo se, ze je to kvuli krivym zadum – proste jsem si poridil ten gymnasticky mic a protahoval se na nem. Skutecne – ta bolest me trapila vic jak ctvrt roku. Po asi trech tydnech protahovani ustoupila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Určitě jdi k doktorovi. Bolest hlavy a k tomu boulička za uchem nemusí až tolik znamenat, ale může se jednat i o něco vážného, takže určitě k doktorovi, aby vyloučil připadné problémy dřív, než to bude horší !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Korialstrasz

S boulí k doktorovi běž, kvůli bolesti hlavy nejspíš už ne. Existují i jiné důvody bolesti hlavy – také mě bolívá a mám to proto, že často neříkám spoustu věcí a nechávám si je pro sebe. V hlavě se vytváří tlak a působí bolest. Někdy normální metody nepomohou.

Měl jsem jistý druh psychosomatické poruchy a doktoři mě poslali na odběry krve, měření tlaku a podobné nesmysly, samozřejmě to nebyly léčby, které mi pomohly :)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mně pro časté bolesti hlavy našly vysoký krevní tlak teď beru léky a hlava nebolí. Šel bych k lékaři. Případně se obrátit na jiného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek