aramah

Každou otázku čtu dvakrát nejdřív na hlavní stránce a pak po přesunutí zde.

No dobře skoro každou…

Nejlepší odpověď
1popelka1

To proto, že někteří nechtějí vkládat své otázky do nové rubriky Ankety a admin je pak nucen přesunout je. Proto dochází k tomu dvojímu čtení – nejdřív na hlavní stránce a pak tady…

Další odpovědi
annas

Já to rovněž nechápu. Připomínku Kropítky zřejmě málokdo četl, a proto vše běží postaru…

kropitko

Aramah pokud všichni uživatelé nebudou respektovat nová pravidla, tak budete číst otázky dvakrát.
Pro ty, co do dnešního dne nezvládli přečíst nová pravidla,,tak zde je vysvětlení, co do nové kategorie patří.

Kategorie Ankety a zábava je určena pro zadávání následujících typů otázek:
Ankety – anketní otázky s vlastními možnostmi odpovědí s grafickým zobrazením hlasování
Názor – otázky na názor ostatních uživatelů
Zábava a ostatní – otázky zábavného charakteru

1popelka1

Annas, já myslím, že četli, minimálně jeden uživatel určitě, spíš ignorují jak Kropítko, tak kodex… a pak, že nejde o body… teď to hezky vyplavalo na povrch..

kropitko

No tak pokud to četli, tak nerozumím tomu, proč nová pravidla ignorují a ještě se rozčilují.