Avatar uživatele
StavbyVysoc.

Každá staví proč naše ne?

Vlastním malou firmičku se zaměřením na stavby a stavební práce jsme na trhu chvilinku ale nemohu sehnat lidi kteří by od nás potřebovali pomoci. Co stím ???
Doplňuji:
to je nejhorší ono i internetová reklama stojí koruny a vtom chceme být výmečný neplatit šílené peníze za reklamy a propagace ale díky takto ušetřeným penězům zajistit levnější stavby a úpravy paradoxně ti co lidi obírají a prodražují jim stavbu domu o statisíce mají více zákazníků nežli mi co chceme peníze jen za práci, trch je zhnilý a chaptivostí přecpaný…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, johana 56, hanny 2, suaeda před 4721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Nevzdávat se,inzerovat to,v čem jste jiní,a samozřejmě lepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Asi o Vaší firmě ještě nikdo moc neví!Ale nejlepší reklama je "jedna paní povídala!"Nějak musíte začít a hlavně odvést kvalitní práci a ještě být něčím vyjímeční nebo aspoň neobvyklí a oni si to už lidi řeknou!Tak ať se daří!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Zkusit letáčky do schránek rozdávám vizitky všude kam vlezu. Mám je jen natištěné na kancelářském papíru,Dělám si z toho legraci že jsem živnostník a jdu se k nim přiživit.
Zkuste to ve starších vilových čtvrtích nebo se z někým spojit jako subdodávku.Zajít do hospody nechat tam vizitku. Vylepit tam letáčky.V avataru mám mail pokud by jste nebyl z daleka jsem elektrikář.Pokud máte realizované nějaké zakázky, získat reference od zákazníků stvořit nabíku a chodit nabízet. Na Volném a Seznamu můžete mít malou neplacenou reklamu. Pokud se vám bude dařit nechte si udělat vlastní vebovku z popisem hotových zakázek.Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Nejlepší je internetová, nebo teleevizní inzerce, ale když si chcete dát reklamu do televize, tak vás to může vyjít i na 1000000Kč
(odle času, délky videa a jakej je zrovna pořad).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Vebovka na seznamu není tak drahá mám pocit tak okolo 2000.- dost lidí už hleda řemeslníky na netu.

před 4721 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada