StavbyVysoc.

Každá staví proč naše ne?

Vlastním malou firmičku se zaměřením na stavby a stavební práce jsme na trhu chvilinku ale nemohu sehnat lidi kteří by od nás potřebovali pomoci. Co stím ???
Doplňuji:
to je nejhorší ono i internetová reklama stojí koruny a vtom chceme být výmečný neplatit šílené peníze za reklamy a propagace ale díky takto ušetřeným penězům zajistit levnější stavby a úpravy paradoxně ti co lidi obírají a prodražují jim stavbu domu o statisíce mají více zákazníků nežli mi co chceme peníze jen za práci, trch je zhnilý a chaptivostí přecpaný…

Nejlepší odpověď
tom004

Nevzdávat se,inzerovat to,v čem jste jiní,a samozřejmě lepší.

Další odpovědi
hanny 2

Asi o Vaší firmě ještě nikdo moc neví!Ale nejlepší reklama je "jedna paní povídala!"Nějak musíte začít a hlavně odvést kvalitní práci a ještě být něčím vyjímeční nebo aspoň neobvyklí a oni si to už lidi řeknou!Tak ať se daří!

elektrikář

Zkusit letáčky do schránek rozdávám vizitky všude kam vlezu. Mám je jen natištěné na kancelářském papíru,Dělám si z toho legraci že jsem živnostník a jdu se k nim přiživit.
Zkuste to ve starších vilových čtvrtích nebo se z někým spojit jako subdodávku.Zajít do hospody nechat tam vizitku. Vylepit tam letáčky.V avataru mám mail pokud by jste nebyl z daleka jsem elektrikář.Pokud máte realizované nějaké zakázky, získat reference od zákazníků stvořit nabíku a chodit nabízet. Na Volném a Seznamu můžete mít malou neplacenou reklamu. Pokud se vám bude dařit nechte si udělat vlastní vebovku z popisem hotových zakázek.Hodně štěstí.

DDarent

Nejlepší je internetová, nebo teleevizní inzerce, ale když si chcete dát reklamu do televize, tak vás to může vyjít i na 1000000Kč
(odle času, délky videa a jakej je zrovna pořad).

elektrikář

Vebovka na seznamu není tak drahá mám pocit tak okolo 2000.- dost lidí už hleda řemeslníky na netu.