Bedy

Kávu nebo čaj?

Co si raději dáte v restauraci nebo u přátel?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Čaj

Doplňuji:
Kávu nepiji skoro vůbec a spíše si dám rozpustnou s cukrem a šlehačkou. Nejraději mám capuchino, kakao a horkou čokoládu. V restauraci si objednám pivo nebo vyjímečně grog. A k přátelům nechodím – žádné nemám a ani kamarády.

Další odpovědi
quentos

Kávu

Spíš kafe, ale jsou přátelé a klienti, u nichž piju čaj poměrně zásadně – záleží na okolnostech, denní době, chuti…

briketka10

Kávu

ale dobrou raději tureckou s mlékem
doma piju sojové :D

badisko

Kávu

Irskou kavu …pokud nejsem ridic…

brillant

Kávu

RyuzakiKate

Čaj

Jsem čajový gurmán a ve třídě si ze mě dělají už od prváku srandičky, že si nosím termosku – co jinýho do tý morny?!
Ráda ochutnávám i nové – posledně mi byl nabídnut pelyněk, to bylo pekelně hořký, ale dobrý, když je to zdravé, tak vypiju snad všecko :D

Damiana

Čaj

Nejčastěji zelený 🙂

chachar1922

Je mi to jedno

Doplňuji:
Já piju pivo 🙂
Přes den v zimě kávu, večer čaj a v létě přes den kávu.

Rocker

Kávu

Michal Kole

Čaj

Beer4Real

Čaj

když čaj tak s panákem rumu

Natty*

Čaj

Doplňuji:
Neslazený čaj. Nejlépe nějaký kvalitní zelený!!

jepik

Čaj

Kamionacka09

Kávu

Kavu mam radsi.

hanulka11

Je mi to jedno

Doplňuji:
spíš jak kdy

M.

Čaj

Paddy

Kávu

pizlicka

Je mi to jedno

jak kdy,nekdy caj,nekdy kavu.

sevos

Čaj

Doplňuji:
Doma pijeme meltu.

Vercule

My doma milujeme čaj… Chlap bude mít narozeniny a ráda bych mu koupila kvalitní a hezkou skleněnou konvici na čaj. Nemáte prosím tip, kde bych mohla sehnat? Kde mají hezkou nabídku?

Cizecek.M

Já miluju čaje :D Kupuju si zelený čaj od oxalis. Ten je dokonalý, moc dobrý, silný. Kávu mi plně nahradí :)

HonzaK

no, nekdy je cas na caj a vazen dobry caj je k nezaplaceni… nekdy je cas na dobrou kavu :) ne jihlavanku ci nejaky turky hnusy :)))))

Kajolka

No, já tohle taky nemám ráda, no :D Jako ale někomu to prostě vyhovuje… Ale já si teda poptrpím na jinou kávičku, jiné kvalitky :D Třeba ten oxalis má dokonalou nabídku.

Cizecek.M

Jojo, jen to chce trpělivost, než tu nabídku projdeš :D Nebo teda… Aspoň mě to trvalo :D

Mirushka90

Musím teda souhlasit :) Moc dobrá káva a nabídka teda neskutečná. Vybírala jsem tam na vánoce a všichni byli nadšení.