Avatar uživatele
oselik

Katastrofa.........

Ahoj kdyby na zemi došlo nějaké velké katastrofě(sop­ka,globalní oteplování,válka)a vy by ste zůstali v přirodě jen malá skupinka lidí,dokázali by ste si vyrobit třeba oštěp nebo zapálit oheň popřípadě něco ulovit?

Je to takový průzkum, a prosím napištte co by ste ještě bez pomoci sami vyrobili za těchto událostí!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, lorja, anonym před 5020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Milý oselíku,
nevím kolik ti je let a jaké máš zájmy. Mluvím o tom, že já jako kluk jsme jezdili na vandry (ne čundry), jakož i jako ten ještě meší kluk jsem jezdil na pionýrské tábory. Jak na vandru, tak i formou hry na pionýrském táboře jsme používali mnoho pomůcek stvořených vlastně z ničeho.

Takže já se domnívám, že pokud by mě zrovna neohrožovaly následky té katastrofy-např. jaderný spad, lávy, zbraně, tak bych si poradil. vlastně bych se vrátil do dětských let.

Panenko: všichni, měkké i teda pokud bys nechtěla přežít jen s dámskou částí odpovědí. :D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Tak ulovit a vyrobit oštěp bych nechála na starosti někomu jinému a ohen ten bych zapálit dokázala,protože mě ve skautu učili jak na to.Pokud by jsme byli skupinka lidí zde z odpovědí tak věřím tomu že bychom to určitě zvládly a ještě bychom spolu zažily hodně legrace.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

… já už na mém záhumenku tuto činnost poctivě několik let trénuju …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No myslim si,ze by se brzo u mne vyvinul pud na preziti.Luk ci ostep bych zvladla,ohen take a loveni to nevim,ale pasti bych snad vymyslela.Ted jde oto zda bych pri katastrofe prezila,nebot takova sopka znici vse zive,valka by asi nebyla muz proti muzi,ale v dnesni dobe ta nejkatastrofejsi pro vsechny,zrejme i globalni oteplovani.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Jako dítko školou povinné jsem v dané době navštěvovala Junák a tam jsme se učili různé fígle, jak vyzrát na zákeřnosti přírody.Doufám,že bych si v kritické situaci dokázala na rady mých bezvadných vedoucích vzpomenout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek