Ku

Katastrální mapa

je nějaká mapa, kde napíšu jen jméno majitele, a vyjedou mi všechny jeho pozemky? moc by mi to ulehčilo práci.

Nejlepší odpověď
anonym

Po 3 roky otřepané téma – viz 42 stránek odkazů ve zdroji:
Kromě toho mají příslušné stránky KN dostatečně blbovzdorný manuál, vč. dostupných parametrů, stačí jen nebýt pohodlný a líný (případně neopakovat účelově staré dotazy).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=katastr

Další odpovědi
autacek

Veřejně přístupná ne.

anonym

Domnívám se, že než z katastrální mapy, tak spíše zjistíš tento údaj z listu vlastnictví.

Mc Merkurion

da Dr.Axl: než napíšeš odpověď,tak si prvně přečti otázku a podívej se,jestli to co odpovídáš vlastně jde,tvoje odpověď je nesprávná!!! Z katastrální mapy podle jména majitele nezjistíš,ani na listu vlastnictví;vše se odvíjí ne od jména,ale od pozemku,proto katastr „nemovitostí“